booksfromlithuania.ltpilieciams.eucultureguide.ltkultura2007.lt koperator.lt
Programa „Europa piliečiams“ - logotipas

Birželio 4 d. – konferencija skirta žmogaus teisių ugdymo temai

2010 m. birželio 4 d. Kultūros centras „In Actio”, bendradarbiaudamas su Europos Taryba ir Jaunimo reikalų departamentu prie LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, organizuoja konferenciją „Žmogaus teisių ugdymo situacija, iššūkiai bei praktinis pritaikymas Lietuvoje”.

Konferencija vyks Vilniaus savivaldybėje (Konstitucijos pr. 3, Vilnius) nuo 14 val.

Konferencija skiriama žmogaus teisių ugdymo Lietuvoje apžvalgai ir „KOMPASO – Žmogaus teisių ugdymo vadovo darbui su jaunimu” pristatymui. Renginio metu bus aptartos žmogaus teisių ugdymo darbe su jaunimu tendencijos, iššūkiai bei praktinis pritaikymas švietimo sistemoje tiek vyriausybiniame, tiek nevyriausybiniame sektoriuose. Jaunimo darbuotojai pasidalins savo patirtimi darbe su jaunimu bei pristatys galimus žmogaus teisių ugdymo metodus.

Konferencija yra skirta žmogaus teisių ugdytojams ir aktyvistams, jaunimo nevyriausybinių organizacijų vadovams, savanoriams, socialiniams darbuotojams, mokytojams, lektoriams, mokymų vadovams, už jaunimo reikalus atsakingiems savivaldybių atstovams, fondų atstovams ir visiems neabejingiems žmogaus teisių ugdymui.

Konferencija vyks lietuvių ir anglų kalbomis. Konferencijos programa prisegtame dokumente.

Dalyvavimas konferencijoje nemokamas. Iš anksto užsiregistravę dalyviai nemokamai gaus „KOMPASO – Žmogaus teisių ugdymo vadovo darbui su jaunimu” lietuviškojo vertimo knygą.

Į konferenciją registruotis galima iki 2010 m. birželio 2 d. elektroniniu paštu kompasas@in-action.eu. Registruojantis nurodykite savo vardą, pavardę ir organizaciją/instituciją, kuriai atstovausite (jei tokia yra).

Daugiau informacijos galite rasti apsilankę tinklalapyje www.kompasas.eu.

 Į titulinį | Kontaktai
© Visos teisės saugomos. BĮ Tarptautinių kultūros programų centras / „Europa piliečiams“ biuras