booksfromlithuania.ltpilieciams.eucultureguide.ltkultura2007.lt koperator.lt
Programa „Europa piliečiams“ - logotipas

Kvietimas dalyvauti tarptautiniuose mokymuose žmogaus teisių tematika (Moldovoje)

Viešoji įstaiga „My Tutor“ kartu su partneriais iš dar 7 šalių šiuo metu vykdo projektą – tarptautinius mokymus jaunimui žmogaus teisių ugdymo tematika: „Empowering the Learning – Discovering the Rights“ (daugiau svarbios informacijos apie projektą – prisegtame dokumente ir tinklalapyje www.mytutor.lt).

Mielai kviečiame bendradarbiauti ir pasiūlyti iki dviejų dalyvių iš savo organizacijos, kuriems šie mokymai būtų įdomūs, aktualūs ir naudingi bei dalyviai būtų suinteresuoti skleisti žinias apie žmogaus teisių ugdymą ir po projekto.

Tarptautiniai mokymai (mokymų kalba – anglų) vyks jau liepos 18-25 dieną, Kišiniove, Moldovoje, tad laiko neperdaugiausiai. Prisegame dalyvio formą, kurią reikėtų užpildyti ir atsiųsti el. paštu indre@mytutor.lt kaip galima greičiau, bet nevėliau kaip iki liepos 13 d. (antradienio) vėlaus vakaro.

Finansinės sąlygos: mokymų organizatoriai apmoka visas dalyvių apgyvendinimo ir maitinimo išlaidas bei 70 proc. kelionės išlaidų. Išlaidos bus padengiamos pateikus kelionės bilietus. Tad už bilietus dalyviui reikėtų susimoketi iš viso iki 400 lt. Dėl bilietų pirkimo susisiekite su projekto koordinatore Indre (mob: 8 698 16160, el. p. indre@mytutor.lt).

VšĮ „My Tutor“ informacija

 Į titulinį | Kontaktai
© Visos teisės saugomos. BĮ Tarptautinių kultūros programų centras / „Europa piliečiams“ biuras