booksfromlithuania.ltpilieciams.eucultureguide.ltkultura2007.lt koperator.lt
Programa „Europa piliečiams“ - logotipas

Kviečiama išsakyti pirminę nuomonę dėl programos „Europa piliečiams“ (2014 – 2020)

LR Kultūros ministerija ir programos „Europa piliečiams“ biuras Lietuvoje kviečia išreikšti savo pirminę nuomonę dėl  programos „Europa piliečiams“ (2014-2020). Nuomonių ir komentarų laukiama iki 2012 m. sausio 8 d.

2011 m. gruodžio 14 d. Europos Komisija priėmė naujos programos „Europa piliečiams“ pasiūlymą. Šios programos tikslas – gerinti piliečių žinias apie Europos Sąjungą. Pagal šią 2014–2020 m. laikotarpio programą, kuriai skirta 229 mln. eurų, bus remiamos priemonės, skirtos gerinti piliečių žinioms apie Europos Sąjungą, jos vertybes, istoriją, kaip antai istorinės Europos atminties ar miestų partnerystės (miestų giminiavimosi) projektai. Be to, bus rengiami debatai ir diskusijos, skirtos įvairiems su ES susijusiems klausimams – taip žmonės bus skatinami aktyviau dalyvauti pilietiniame ir demokratiniame gyvenime.

Šiuo metu Europos Komisija organizuoja susitikimus su valstybėmis narėmis ir kultūros sektoriaus atstovais siekdama atsakyti į iškilusius klausimus bei priimti komentarus, pastabas, pasiūlymus. 2012 m. sausio 17 d. Briuselyje vyks Kultūros reikalų komiteto susirinkimas. Dėl šios priežasties „Europa piliečiams“ biuras ir LR Kultūros ministerija kviečia sektoriaus atstovus išsakyti nuomonę apie programą.

Daugiau apie programą:
„Europa piliečiams“ (2014 – 2020) – Europos Komisijos pasiūlymas dėl reglamento
„Europa piliečiams“ – poveikio vertinimo santrauka lietuvių kalba
„Europa piliečiams“ – poveikio vertinimas anglų kalba

Nuomonių lauktumėme iki sausio 8 d. 12 val. el. paštu info@pilieciams.eu

Telefonas pasiteiravimui: (8~5) 2616687.

 Į titulinį | Kontaktai
© Visos teisės saugomos. BĮ Tarptautinių kultūros programų centras / „Europa piliečiams“ biuras