booksfromlithuania.ltpilieciams.eucultureguide.ltkultura2007.lt koperator.lt
Programa „Europa piliečiams“ - logotipas

Kviečiame į praktinius mokymus „Bendradarbiavimo gebėjimai įgyvendinant tarptautinius projektus“

Dažnai paraiškas programai „Europa piliečiams“ teikiantys nepelno siekiančių organizacijų atstovai įvardina bendradarbiavimo ir partnerystės gebėjimų stoką ruošiant tarptautinius projektus. Todėl Tarptautinių kultūros programų centro „Europa piliečiams“ biuras rengia praktinius mokymus, skirtus šiems gebėjimams ugdyti.

Mokymai skirti pilietinės visuomenės organizacijų atstovams, kurie dirba ar ketina vykdyti pilietiškumo projektus ir siekia veikti tarptautinėje erdvėje.

Numatomos temos:
- tarpkultūrinė komunikacija;
- bendradarbiavimo savybės tarptautiniuose projektuose;
- grėsmių ir privalumų analizė tarptautiniame bendradarbiavime;
- tarptautinių projektų vadyba: partnerių rolės, idėjų paieška ir vystymas, planavimas, partnerių paieška.

Mokymai vyks viešbutyje „Margis“ (Trakų raj., Penkininkų k.) š. m. gruodžio 20-21 dienomis, nuo 10 iki 17:30 val. Dalyvavimas nemokamas, tačiau privalomas abi renginio dienas. Mokymų metu dalyviams bus pasiūlyti pietūs, taip pat renginio organizatoriai pasirūpins dalyvių nuvykimu ir parvažiavimu į/iš renginio vietos. Dalyviai ne iš Vilniaus turės patys pasirūpinti nakvyne. Renginio programą galite rasti čia.

Norinčius dalyvauti prašome siųsti užpildytą kandidato anketą ir CV el.paštu asta@pilieciams.eu  iki š.m. gruodžio 19 d.  12 val. Dalyvių skaičius ribotas – įvertinus kandidato anketas bus atrinkti 25 mokymų dalyviai, ne daugiau kaip po vieną  atstovą iš vienos organizacijos. Atsakymus dėl dalyvavimo mokymuose pateiksime iki š.m. gruodžio 17 d. Dėl išsamesnės informacijos prašome kreiptis į programos „Europa piliečiams“ koordinatorę Astą Visminaitę, el.p. asta@pilieciams.eu.

 Į titulinį | Kontaktai
© Visos teisės saugomos. BĮ Tarptautinių kultūros programų centras / „Europa piliečiams“ biuras