booksfromlithuania.ltpilieciams.eucultureguide.ltkultura2007.lt koperator.lt
Programa „Europa piliečiams“ - logotipas

Bosinijos ir Hercegovinos organizacija ieško partnerių projektui apie jaunimo enterprenerystę

Pilietinės visuomenės skatinimo ir plėtros agentūra “New Dawn” (Bosnija ir Hercegovina) ieško partnerių projektui  “Jaunimo enterprenerystė, bendradarbiavimas su pilietine visuomene”, kurį ketina teikti “Europa piliečiams” programos 2 veiksmo 3 priemonei “Parama pilietinės visuomenės vykdomiems projektams” (paraiškų teikimo terminas – 2013 m. vasario 1 d.).

Projekto renginių tikslinė grupė – jaunimas nuo 15 iki 30 metų, vietinės bendruomenės ir verslo sektorius iš Bosnijos ir Hercegovinos. Projektu siekiama ugdyti pilietinės visuomenės organizacijų bei neformalių jaunimo grupių gebėjimus ir paskatinti enterprenerystę jaunimo tarpe; sukurti ir pritaikyti jaunimo enterprenerystės veiklų strategiją Sokolac mieste (Bosnija ir Hercegovina); projekto rėmuose sužinoti ir pristatyti ES šalyse pasiteisinusias jaunimo enterprenerystės gerąsias praktikas.

Iš partnerių organizatoriai tikisi: patariamosios rolės bei ES nusmatytų prioritetų sklaidos; dalyvavimo projekto veiklose bei rengiant publikacijas; dalyvavimo plėtojant idėjas ir pasiūlymus dėl jaunimo enterprenerystės kaip įrankio jaunimo užimtumui skatinti.

Išsamų projekto ir organizacijos aprašymą galite rasti čia. Susidomėję galimybe būti projekto partneriu turėtų kreiptis į organizatorius šiais kontaktais:

Dragan Zoranović
Executive Director of the organization
AGENCY FOR PROMOTION AND DEVELOPMENT OF CIVIL SOCIETY „New Dawn“
“Mihajla Bjelaković” No 18, 71350 Sokolac, Bosnia and Herzegovina
e-mail: novazora.d@gmail.com
Tel/fax. +38757448226
Mob.tel.: +38765747191

 Į titulinį | Kontaktai
© Visos teisės saugomos. BĮ Tarptautinių kultūros programų centras / „Europa piliečiams“ biuras