booksfromlithuania.ltpilieciams.eucultureguide.ltkultura2007.lt koperator.lt
Programa „Europa piliečiams“ - logotipas

Kviečiame į seminarą „Europos atminties įamžinimo iniciatyvos: patirtis ir galimybės“

Kaip ir kasmet, artėjant ES programos „Europa piliečiams“ 4 veiksmo „Gyva Europos atmintis“ paraiškų teikimo terminui (2013 m. birželio 3 d.), Tarptautinių kultūros programų centras kviečia Jus 2013 m. balandžio 26 d. (penktadienį) į seminarą Vilniuje, skirtą totalitarinių režimų temą nagrinėjančių tarptautinių iniciatyvų bei projektų finansavimo galimybėms aptarti.

Seminaro metu pristatysime programos „Europa piliečiams“ 4 veiksmą „Gyva Europos atmintis“, pagal kurį galima gauti paramą projektams, siekiantiems išsaugoti vietas ir archyvus, susijusius su deportacijomis, ar įamžinti nacizmo ir stalinizmo aukų atminimą, aptarsime programos pokyčius bei  ateitį 2014-2020 metais. Paraiškas šiam veiksmui gali teikti nevyriausybinės organizacijos, muziejai, vietos ar regioninės valdžios institucijos, švietimo ar mokslinių tyrimų institucijos, bendruomenės, atminties įamžinimo srityje dirbančios organizacijos.

Šiais metais seminare pakvietėme savo patirtimi pasidalinti ir įgyvendintus projektus pristatyti tris organizacijas: svečias iš Nyderlanduose esančių Anos Frank namų (Anne Frank House) pristatys šios, istorijos įamžinimo srityje aktyviai veikiančios institucijos plėtojamas elektronines priemones darbui su jaunimu, o Lietuvos organizacijos „Savęs pažinimo ir realizavimo studija“ bei „Vilko valia“ apžvelgs po du savo įgyvendintus ir teigiamų atsiliepimų iš dalyvių sulaukusius projektus.

Praktinė seminaro dalis bus skirta organizacijoms, ketinančioms teikti paraišką birželio 3 d. paraiškų teikimo terminui – aptarsime paraiškos formos pildymo ypatumus.

Seminaras (lietuvių kalba) vyks Nacionalinėje dailės galerijoje (Konstitucijos pr. 22, Vilnius) nuo 10.00 iki 14.30 val. Seminaras nemokamas, tačiau norintys dalyvauti jame  turėtų užsiregistruoti el. paštu info@pilieciams.eu. Registruojantis prašome nurodyti savo vardą, pavardę, pareigas ir organizaciją, kurią atstovaujate, miestą bei el. pašto adresą. Renginio programą galite rasti čia>>.

Lauksime Jūsų seminare.

 

 Į titulinį | Kontaktai
© Visos teisės saugomos. BĮ Tarptautinių kultūros programų centras / „Europa piliečiams“ biuras