booksfromlithuania.ltpilieciams.eucultureguide.ltkultura2007.lt koperator.lt
Programa „Europa piliečiams“ - logotipas

Kvietimas dalyvauti bendradarbiavimo seminare „Connecting Baltic Citizenship“ Švedijoje

Baltijos šalių atstovus į Stokholmą (Švedija) sukviesiančio kontaktų užmezgimo seminaro bei mokymų „Connecting Baltic Citizenship“ pagrindinis tikslas yra paskatinti tarptautinių projektų atsiradimą, skirtingų sektorių organizacijų bendradarbiavimą bei seminaro metu pristatyti ES programų „Europa piliečiams“ bei „Veiklus jaunimas“ paramos galimybes galimoms veikloms ateityje.  Renginys dalyviams turėtų pasitarnauti kaip vieta savo idėjoms bei patirčiai pasidalinti, o taip pat kaip forumas išsakyti nuomonei apie 2014 metais startuosiančią naują „Europa piliečiams“ programą.

Dalyviai
Seminaras skirtas nevyriausybinėms organizacijoms, savivaldybėms bei kitoms vietos valdžios organizacijoms iš Švedijos, Suomijos, Estijos, Latvijos, Lietuvos ir Vokietijos. Organizatoriai atrinks 30 seminaro dalyvių, daugiausiai po 1 asmenį iš organizacijos. Seminaro dalyviai turi mokėti bendrauti bei dirbti anglų kalba, be to, turi būti vyresni nei 18 metų.

Laikas ir vieta
2013 m. spalio 28 – 30 d.
Mokymai vyks Stokholmo centre esančiuose Europos namuose.

Kaina
Dalyvavimo seminare mokestis yra 70 eurų, kurį turi susimokėti pats dalyvis ar jį siunčianti organizacija. Į dalyvio mokestį įeina dvi nakvynės viešbutyje Stokholme, maitinimas seminaro metu, bei mokymams reikalingos medžiagos. Organizatorių atrinktiems lietuviams dalyviams Europa piliečiams biuras Lietuvoje turi galimybę padengti kelionės bilietų išlaidas.

Registracija
Norintys dalyvauti seminare iki 2013 m. rugsėjo 13 dienos turi registruotis užpildydami ir pateikdami organizatoriams dalyvio anketą (ją rasite žemiau esančioje nuorodoje). Dalyvių atrankos rezultatai bus paskelbti rugsėjo 27 d.

Organizatoriai
Šį seminarą rengia programos „Europa piliečiams“ biurai Švedijoje (Ungdomsstyrelsen) bei Suomijoje (CIMO) bendradarbiaujant su Estijos, Latvijos, Lietuvos, Lenkijos ir Vokietijos „Europa piliečiams“ biurais.

Platesnis seminaro aprašymas (bei kontaktiniai asmenys)
Preliminari programa
Dalyvio registracijos anketa (atsidaro naujame lange)

 Į titulinį | Kontaktai
© Visos teisės saugomos. BĮ Tarptautinių kultūros programų centras / „Europa piliečiams“ biuras