booksfromlithuania.ltpilieciams.eucultureguide.ltkultura2007.lt koperator.lt
Programa „Europa piliečiams“ - logotipas

Estijos savivaldybė skubiai ieško partnerių Lietuvoje

Esame Lääne-Nigula savivaldybė iš Estijos ir ieškome partnerių iš Lietuvos projektui, kurį ketiname teikti „Europa piliečiams“ programos 1.1 priemonei „Miestų giminiavimosi veikloms skirti piliečių susitikimai“. Partneriu taip pat galėtų būti mažesnės bendruomenės savivaldybė, turinti 4000 – 8000 gyventojų.

Šio projekto tikslas būtų paskatinti aktyvų bendradarbiavimą tarp dviejų nedidelių miestelių bendruomenių, siekiant užmegzti ilgalaikius bendradarbiavimo ryšius. 2014 metais būtų organizuojamas susitikimas, pavadinimu „Lääne-Nigula savaitė“.

Lääne-Nigula bendruomenė bus formaliai įkurta 2013 metų spalio mėnesį, kai apsijungs trys nedidelių miestelių savivaldybės – Oru, Risti ir Taebla. Kaip naujai suformuota savivaldybė, norėtume užmegzti ryšius užsienyje bei patobulinti enterprenerystės įgūdžius skirtingose srityse, įsigilinti ir geriau suprasti kitas kultūras bei susirasti partnerių įvairiapusiškam bendradarbiavimui.

Tikimės sulaukti dalyvių, atstovaujančių įvairius politinius ar administracinius lygmenis, taip pat dalyvių iš nevyriausybinių organizacijų bei privataus sektoriaus.

Susitikimo preliminari programa:
2014.07.17 – atvykimo diena, susipažinimo vakaras, Lääne-Nigula bendruomenės pristatymas politikams bei NVO atstovams.
2014.07.18 – pažintinis vizitas Lääne-Nigula savivaldybėje (apsilankymas įvairiose institucijose ir NVO). Vakare – konferencija ir pasidalinimas patirtimi.
2014.07.19 – kultūrinė programa. Apsilankymas mugėje ir kultūriniuose renginiuose (tautinė muzika, tautiniai šokiai, susitikimai su miestelių delegacijomis ir pan.).
2014.07.20 – uždarymo renginys. Atsisveikinimas, ekskursija į Haapsalu, išvykimas.
Renginio pabaigoje ketiname pasirašyti ketinimo protokolą dėl bendradarbiavimo tarp projekte dalyvavusių savivaldybių.

Paraiškų teikimo terminas yra 2013 m. rugsėjo 1 d., todėl tikimės greito Jūsų atsakymo, jei susidomėjote galimybe dalyvauti šiame projekte.

Kontaktinis asmuo:
Urmas Naudre
Kultūros ir sporto srities koordinatorius
+3724720310
+37253825401
urmas.naudre@taebla.ee
www.taebla.ee

 Į titulinį | Kontaktai
© Visos teisės saugomos. BĮ Tarptautinių kultūros programų centras / „Europa piliečiams“ biuras