booksfromlithuania.ltpilieciams.eucultureguide.ltkultura2007.lt koperator.lt
Programa „Europa piliečiams“ - logotipas

Ką manai apie animuotą pagalbininką e-Pilietį?

Kad Jums būtų lengviau suprasti, ko galite tikėtis iš programos „Europa piliečiams“, kokia informacija yra pateikiama programos tinklalapyje, bei kur ją rasti, Švietimo, garso ir vaizdo bei kultūros vykdomoji agentūra (EACEA) sukūrė elektroninį gidą.

citizen-e

Animuotą žmogeliuką vardu e-Pilietis (Citizen-e) nuo 2012 metų spalio galima rasti agentūros EACEA tinklalapio  http://eacea.ec.europa.eu/citizenship/index_en.php pagrindinio puslapio bei kitų skilčių dešiniame viršutiniame kampe, o jį aktyvavus e-Pilietis žingsnis po žingsnio papasakos apie programą ar padės susiorientuoti, kur rasti Jus dominančią informaciją.

Praėjus beveik metams, agentūra EACEA norėtų sužinoti, ar jis Jums buvo naudingas, o jei ne, tai kaip jį būtų galima labiau patobulinti, kad jis atitiktų Jūsų poreikius.

Jei dar nebandėte naudotis e-Piliečio paslaugomis, maloniai kviečiame jį aplankyti, pabandyti ir išsakyti savo nuomonę. Kaip Jums sekėsi, ar e-Pilietis Jums buvo naudingas, galite papasakoti užpildant anketą (ją rasite apačioje) ir iki rugsėjo 5 dienos ją atsiųsti mums adresu info@pilieciams.eu. Jūsų anketas persiųsime agentūrai EACEA. Jose pateikti duomenys bus naudojami tik rezultatų apibendrinimui, o jei e-Pilietis sulauks teigiamo įvertinimo, toks įrankis bus sukurtas ir kitoms agentūros koordinuojamoms programoms.

Smagaus naudojimosi ir lauksime Jūsų nuomonės!

Anketa ANGLŲ kalba  arba  anketa LIETUVIŲ kalba

 Į titulinį | Kontaktai
© Visos teisės saugomos. BĮ Tarptautinių kultūros programų centras / „Europa piliečiams“ biuras