booksfromlithuania.ltpilieciams.eucultureguide.ltkultura2007.lt koperator.lt
Programa „Europa piliečiams“ - logotipas

Gruodžio 13 d. – Europos piliečių diskusija Vilniuje

2013 m. gruodžio 13 d. 12–14 val. Vilniaus miesto rotušėje ((Didžioji g. 31, Vilnius) vyks diskusija su Europos Komisijos pirmininko pavaduotoja Viviane Reding. Diskusijos temos – Europos piliečių teisės, Europos atsakas į ekonomikos krizę ir Europos vizija. Galėsite aptarti ir Jums aktualius, nebūtinai su šiomis trimis temomis susijusius klausimus.

Kam skirtos Europos piliečių diskusijos?

Ši diskusija yra Europos Komisijos iniciatyvos, įgyvendinamos visose ES šalyse, dalis. Per iniciatyvos renginius žmonės turi galimybę su ES politikais diskutuoti apie Europos piliečių teises, Europą, kurioje jie nori gyventi, ir lūkesčius, susijusius su Europos Sąjunga.

Šios diskusijos – tai atsakas į Europos Komisijos Pirmininko José Manuelio Barroso raginimą surengti plačias diskusijas dėl siūlymų sukurti glaudesnę ekonominę ir pinigų sąjungą ir demokratiniu teisėtumu pagrįstą politinę sąjungą.

Piliečių diskusijos yra veiklų, skirtų 2013-iesiems – Europos piliečių metams – paminėti, dalis. Šie metai skirti Jūsų, kaip Europos piliečių, teisėms.

Norintys dalyvauti renginyje turėtų užsiregistruoti iki gruodžio 9 dienos. Renginys taip pat bus tiesiogiai transliuojamas internetu. Registracijos formą galite rasti čia >>.

Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje informacija

 Į titulinį | Kontaktai
© Visos teisės saugomos. BĮ Tarptautinių kultūros programų centras / „Europa piliečiams“ biuras